O nas

Skin Medicine

Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu Medycyny Estetycznej. Nasz ośrodek jest certyfikowaną jednostką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Zapewniamy profesjonalne kursy oparte na autorskim programie szkoleniowym. Niewielkie grupy oraz teoria połączona z nauką praktyczną gwarantuje wysoką efektywność szkoleń. Podejmujemy współpracę z wieloma specjalistami z zakresu Medycyny Ogólnej i Estetycznej. Stale rozszerzamy ofertę i  doskonalimy się dla Was!

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowościami dostępnymi na runku usług estetycznych, aby  przekazywać Wam wyłącznie  najefektywniejsze i  najbardziej aktualne procedury zabiegowe. Obecność na targach branżowych, sympozjach i konferencjach  umożliwia nam bezpośredni kontakt z naszymi Kursantami. Pozwala to nam na lepsze poznawanie naszych Klientów – dzięki temu możemy personalizować naszą ofertę dostosowując ją do Waszych potrzeb!

Skin Medicine to miejsce, w którym dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję i zadowolenie Kursantów.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kadra:

01_1-300x429 Szkoleniowcem firmy Skin Medicine jest Anna Majewska – ceniona specjalistka medycyny estetycznej,  dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i kongresów w całym kraju. Ma za sobą 9 lat doświadczenia zabiegowego oraz 6 letnie doświadczenie szkoleniowe. Ogrom wiedzy i praktyki zdobywała współprcując ze specjalistami z Polski i zagranicy. Uczestniczyła także w licznych sympozjach i konferencjach, a aktualnie sama również prowadzi wykłady na różnego typu wydarzeniach branżowych. Ma na swoim koncie wielu przeszkolonych kursantów, którym podczas teorii i praktyki przekazuje to co najbardziej istotne i wartościowe, opierając się na własnych doświadczeniach z  wieloletniej praktyki zabiegowej, a także doświadczeniach innych specjalistów, z którymi stale współpracuje. Specjalizuje się w szkoleniach z zakrsu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, wypełniania zmarszczek/bruz, ust, wolumetrii czy osocza bogatopłytkowego.