Zespół

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

 

dodatkoweAnna Majewska

Od 2010 roku absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ceniona specjalistka medycyny estetycznej, dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i kongresów w kraju i za granicą.

Współpracuje ze specjalistami z całego świata. Uczestniczy w licznych sympozjach i konferencjach, a także sama prowadzi wykłady na różnego typu wydarzeniach branżowych.

Od lat jest ogólnopolskim szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej dla jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce.

Na codzień przyjmuje w Skin Medicine.

 

 

 

 

 

8AA239FF-A0D1-4CB8-B0E2-F7760BB5E7A3Patryk 

Student Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, na kierunku kosmetologia wydziału Zdrowia Publicznego.

Od 2014 roku związany z branżą beauty. Doświadczenie zdobywał u doświadczonych osób z zakresu kosmetologii ciała i twarzy oraz podologii. Bierze czynny udział w sympozjach podologicznych, na bieżąco śledzi nowości związane z leczeniem chorób stóp. Ukończył kursy podologiczne z zakresu wrastania paznokci oraz klamr podologicznych w szkole Brodway Beauty w Poznaniu. Doświadczenie podologiczne zdobywa od 2016 roku.

Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dzięki czemu jak sam mówi „każdy pacjent, jest dla mnie nową lekcją, nowym doświadczeniem”. W Klinice Skin Medicine wykonuje zabiegi z zakresu podologii, kosmetyki  ciała i twarzy, organizuje szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, a także odpowiada za funkcjonowanie gabinetu.

 

 

 

 

CHIRURGIA

 

 

5BC5BB13-E15F-4511-BE58-ADC043F5247Clek. med. Masaoud Sousak 

Lek. med. Masaoud Sousak jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, którą ukończył w 1996 roku. Cztery lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 2006 roku uzyskał drugi stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.
Doktor Sousak ukończył również podyplomowe studia z Zarządzania w Opiece Zdrowotnej na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Sukcesywnie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i kursach dotyczących nowoczesnych procedur chirurgicznych. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów potwierdzających zdobyte w trakcie szkoleń i warsztatów umiejętności, m. in. z zakresu „Zaawansowanych procedur laparoskopowych w chirurgii onkologicznej”, „Ultrasonografii Jamy Brzusznej”, „Nowoczesnych technik       elektrochirurgicznych” oraz wielu innych.

 

 

 

 

DIETETYKA

 

c6267093ddd349f88eb24221c8224dce_largeNatalia Furmankiewicz – Zarzecka

Specjalizuję się w dietetyce oraz psychodietetyce. Jest absolwentką dietetyki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychodietetyka. Połączenie dietetyki oraz psychologii umożliwiło jej szersze spojrzenie na problemy swoich pacjentów, co przekłada się na indywidualne podejście do każdego z nich.Spotkania z pacjentami organizuje regularnie (2 razy w miesiącu). Dzięki temu na bieżąco aktualizuje plan żywieniowy w zależności od wyników kuracji oraz preferencji pacjentów. Każde kolejne spotkanie to dodatkowa motywacja w dążeniu do zamierzonego celu.Podczas trwania kuracji uczy pacjentów zasad zdrowego odżywiania. Po kilku spotkaniach podopieczni nabywają zdrowe nawyki żywieniowe. Dzięki czemu po zakończeniu współpracy pacjenci potrafią samodzielnie zadbać o swoje zdrowie.