Zespół

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

 

dodatkoweAnna Majewska

Od 2010 roku absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ceniona specjalistka medycyny estetycznej, dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i kongresów w kraju i za granicą.

Współpracuje ze specjalistami z całego świata. Uczestniczy w licznych sympozjach i konferencjach, a także sama prowadzi wykłady na różnego typu

wydarzeniach branżowych.

Od lat jest ogólnopolskim szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej dla jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce.

Na codzień przyjmuje w Skin Medicine.

 

 

 

 

 

8AA239FF-A0D1-4CB8-B0E2-F7760BB5E7A3Patryk Rajewski 

Student Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu, na kierunku kosmetologia wydziału Zdrowia Publicznego.

Od 2014 roku związany z branżą beauty. Doświadczenie zdobywał u doświadczonych osób z zakresu kosmetologii ciała i twarzy oraz podologii. Bierze czynny udział w sympozjach podologicznych, na bieżąco śledzi nowości związane z leczeniem chorób stóp.

Ukończył kursy podologiczne z zakresu wrastania paznokci oraz klamr podologicznych w szkole Brodway Beauty w Poznaniu. Doświadczenie podologiczne zdobywa od 2016 roku.

Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, dzięki czemu jak sam mówi „każdy pacjent, jest dla mnie nową lekcją, nowym doświadczeniem”. W Klinice Skin Medicine wykonuje zabiegi z zakresu podologii, kosmetyki  ciała i twarzy, organizuje szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, a także odpowiada za funkcjonowanie gabinetu.

 

 

 

DDB413BA-D0C7-4F52-A99A-5688C32E97A5

Julita Kubicka

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki podstawowej oraz kosmetologii pielęgnacyjnej.

Ukończyła szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs w MaxLash Professional.

W Klinice Skin Medicine zajmuje się kosmetyką podstawową, pielęgnacyjną oraz depilacją laserową i stylizacją rzęs.

Dzięki pracy w Klinice ma możliwość wyspecjalizowania się w zakresie kosmetologii estetycznej.

W wolnych chwilach poświęca czas na czytanie oraz jadę na rowerze.

 

 

 

 

DIETETYKA – FIZJOTERAPEUTA

 

Natalia wwwNatalia Hemmerling

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Służy pomocą zarówno osobom zmagającym się z otyłością jak i cierpiącym z powodu powszechnych obecnie chorób metabolicznych, immunologicznych, czy też zwykłych dysfunkcji pokarmowych.

W codziennej praktyce stara się prowadzić pacjenta w taki sposób, aby wkroczył w nowy – bardziej przyjazny zdrowiu styl życia, a nie tylko osiągnął doraźny sukces. Uważa, bowiem, iż wysiłek wkładany w zmianę nawyków żywieniowych ma być przede wszystkim inwestycją w zdrowie, w przyszłość.

Przygotowując plan żywieniowy uwzględnia naturalnie preferencje i antypatie żywieniowe pacjenta, ale także sezonową dostępność produktów, tryb życia pacjenta oraz jego umiejętności kulinarne. W efekcie powstaje indywidualny plan żywieniowy – skrojony na miarę i ekonomiczny.

Jeśli uważasz, iż nadszedł czas aby wprowadzić w swoim życiu i żywieniu zmiany – zróbmy razem ten pierwszy krok.