Zespół

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

 

dodatkoweAnna Majewska

Od 2010 roku absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Ceniona specjalistka medycyny estetycznej, dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i kongresów w kraju i za granicą.

Współpracuje ze specjalistami z całego świata. Uczestniczy w licznych sympozjach i konferencjach, a także sama prowadzi wykłady na różnego typu

wydarzeniach branżowych.

Od lat jest ogólnopolskim szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej dla jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce.

Na codzień przyjmuje w Skin Medicine.

 

 

 

Monika www

Monika Górawska

W 2012 roku ukończyła studia licencjackie z kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwerystecie Ekonomicznym w Poznaniu, ze specjalnością menedżer produktów kosmetycznych.

Odbywała praktyki i staże w gabinetach specjalizujących się w pielęgnacji twarzy i ciała. Uczestniczyła w wielu branżowych konferencjach i stale uzupełnia swoją wiedzę i wzbogaca umiejętności.

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, trichologii, specjalistycznych zabiegach kosmetologicznych, pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.  W swojej pracy  skupia się na wysłuchaniu potrzeb i oczekiwań Klientów oraz znalezieniu rozwiązań zabiegowych dopasowanych do każdego indywidualnie. Ceni komfort i zadowolenie Klienta oraz dobrą atmosferę pracy.

W Klinice SkinMedicine jest kosmetologiem-trichologiem, organizuje szkolenia z zakresu medycyny estetycznej, a także odpowiada za funkcjonowanie gabinetu.

 

 

 

 

Sylwia wwwSylwia Werner

W 2007 roku ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Koszalinie, a w roku 2015 roczną szkołę w Broadway Beauty w Poznaniu z kwalifikacjami – linergistka. Absolwentka studiów licencjackich z kosmetologii Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Przez cały czas aktywna w zawodzie, nieustannie pogłębia swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie kosmetologii, podologii i medycyny estetycznej na różnego rodzaju szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

W Klinice SkinMedicine wykonuje zabiegi dotyczące pielęgnacji twarzy, stylizacji rzęs i podologii, a także asystuje przy szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Bierze aktywny udział w działaniach promocyjnych gabinetu.

 

 

 

 

DIETETYKA

 

Natalia wwwNatalia Hemmerling

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Służy pomocą zarówno osobom zmagającym się z otyłością jak i cierpiącym z powodu powszechnych obecnie chorób metabolicznych, immunologicznych, czy też zwykłych dysfunkcji pokarmowych.

W codziennej praktyce stara się prowadzić pacjenta w taki sposób, aby wkroczył w nowy – bardziej przyjazny zdrowiu styl życia, a nie tylko osiągnął doraźny sukces. Uważa, bowiem, iż wysiłek wkładany w zmianę nawyków żywieniowych ma być przede wszystkim inwestycją w zdrowie, w przyszłość.

Przygotowując plan żywieniowy uwzględnia naturalnie preferencje i antypatie żywieniowe pacjenta, ale także sezonową dostępność produktów, tryb życia pacjenta oraz jego umiejętności kulinarne. W efekcie powstaje indywidualny plan żywieniowy – skrojony na miarę i ekonomiczny.

Jeśli uważasz, iż nadszedł czas aby wprowadzić w swoim życiu i żywieniu zmiany – zróbmy razem ten pierwszy krok.

 

 

 

FIZJOTERAPEUTA

 

2BF44041-4E44-4F50-A16A-D774C47617FACezary Budzowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, magister fizjoterapii.

Wykładowca Szkoły Masażu w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywał m. in. w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, Wojewódzkim Szpitalu w Lesznie oraz Centrum Szkoleniowym Trigger w Poznaniu.

Ukończył liczne kursy masażu leczniczego, sportowego, relaksacyjnego.