Monika Górawska

02_1W 2012 roku ukończyła studia licencjackie z kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwerystecie Ekonomicznym w Poznaniu, ze specjalnością menedżer produktów kosmetycznych.

Odbywała praktyki i staże w gabinetach specjalizujących się w pielęgnacji twarzy i ciała, uczestniczyła w wielu branżowych sympozjach i konferencjach. Stale uzupełnia swoją wiedzę i wzbogaca umiejętności różnych szkoleniach i kursach.

Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej, specjalistycznych zabiegach kosmetologicznych, pielęgnacyjnych i relaksacyjnych.  W swojej pracy  skupia się na wysłuchaniu potrzeb i oczekiwań Klientów oraz znalezieniu rozwiązań zabiegowych dopasowanych do każdego indywidualnie. Ceni komfort i zadowolenie Klienta oraz dobrą atmosferę pracy.

W Klinice SkinMedicine wykonuje wszelkie zabiegi dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała oraz  medycyny estetycznej,  asystuje przy szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej, a także odpowiada za organizację, promocję i marketing gabinetu. Utrzymuje kontakt ze stałymi oraz nowymi Klientami.