Skinmedicine – medycyna estetyczna – szkolenia i kursy kosmetyczne

Jesteśmy instytucją szkoleniową koncentrującą się w głównej mierze na wprowadzaniu kosmetologów na szybko rozwijający się rynek medycyny estetycznej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do lekarzy jak i do kosmetologów.

Wszystkie nasze szkolenia cechują się autorskim programem szkoleniowym. Poza nauką praktyczną największy nacisk kładziemy na naukę właściwie przeprowadzonego wywiadu z klientem.

Jesteśmy jednostką zarejestrowaną i certyfikowaną przez Rejestr Instytucji Szkoleniowych w Polsce.

Wszystkie nasze szkolenia kończą się uzyskaniem imiennego certyfikatu.

Nasi kursanci mają stałą możliwość korzystania z Programu Partnerskiego, w którym pojawiają się najświeższe doniesienia dotyczące kosmetologii medycznej i medycyny estetycznej – niedostępne powszechnie, a mocno ułatwiające pracę.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaku telefonicznego lub mailowego.

Kadra:

01_1-300x429 Szkoleniowcem firmy Skin Medicine jest Anna Majewska – ceniona specjalistka medycyny estetycznej,  dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i kongresów w całym kraju. Ma za sobą 9 lat doświadczenia zabiegowego oraz 6 letnie doświadczenie szkoleniowe. Ogrom wiedzy i praktyki zdobywała współprcując ze specjalistami z Polski i zagranicy. Uczestniczyła także w licznych sympozjach i konferencjach, a aktualnie sama również prowadzi wykłady na różnego typu wydarzeniach branżowych. Ma na swoim koncie wielu przeszkolonych kursantów, którym podczas teorii i praktyki przekazuje to co najbardziej istotne i wartościowe, opierając się na własnych doświadczeniach z  wieloletniej praktyki zabiegowej, a także doświadczeniach innych specjalistów, z którymi stale współpracuje. Specjalizuje się w szkoleniach z zakrsu mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej, wypełniania zmarszczek/bruz, ust, wolumetrii czy osocza bogatopłytkowego.